środa, 7 października 2009

Będzie fabuła!

Prace nad dokumentem o doktorze Ottonie Karwowskim zakończyły się sukcesem. Pozytywne recenzje w mediach, sporo wywiadów oraz entuzjastyczna reakcja publiczności po premierze na festiwalu "Tofifest" (na specjalny pokaz sprzedano wszystkie bilety) mówią wszystko. Po krótkiej przerwie reżyser Łukasz Karwowski przystąpił do kolejnego etapu – pracy nad filmem fabularnym.
- Docelowo chciałbym opowiedzieć historię tego człowieka i świata w którym żył oczami dziecka. Ten ogród, ten niezwykły zwierzyniec i postać dziadka z wielką torbą lekarską - to wszystko istnieje w moich wspomnieniach – zapewniał reżyser na łamach gazet. - Gdy słyszę ludzi mówiących o nim z takim zaangażowaniem utwierdzam się w przekonaniu, że nic mi się nie zdawało. To co czasem wydaje się jak ze snu, było takie naprawdę.
Wypowiedzi widzów po premierze dokumentu potwierdzają te słowa. Reżyser rozpoczął już kompletowanie ekipy filmowej oraz wstępne rozmowy z aktorami. Przy powstawaniu filmu niezwykle pomocne okażą się wszystkie materiały, które zbierano przy okazji pracy na dokumentem. Wkrótce więcej informacji o tej produkcji.

Brak komentarzy: